"Агенція Свято", купити феєрверк, салютна установка, піротехніка, фейерверк, купить салют, празничный салют, свадебный фейерверк, Рівне, Луцьк, Львів, купити святковий салют, купити салют оптом, купить петарды

Requirements

м. Рівне
КС (067) 847-1021
МТС (050) 538-7721 Олександр
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(096)332-54-49 Мар'ян

Про нас

Діяльність під торговою маркою «Агенція Свято-феєрверк» здійснюють кілька приватних підприємців. Наполегливо працюючи, ми завжди собі ставили мету: приносити радість та задоволення людям, змінювати цей світ на краще, робити його добрішим.

Продажем піротехнічних виробів та наданням послуг з їх використання ми займаємось більше 10 років. Ще кілька років тому населення України було абсолютно необізнане з правилами поводження та використання піротехнічних виробів, а влада ніяк не врегульовувала обіг піротехнічних виробів в Україні. У зв'язку з цим було дуже багато випадків травмування та каліцтва серед наших громадян. Тому ми у своїй діяльності надавали і надаємо багато уваги пропаганді безпечного поводження з піротехнічними виробами.

Продукцію під торговою маркою «Агенція Свято-феєрверк» знають та цінують по всій західній Україні. Маючи свої офіси у Рівному та Львові, ми забезпечуємо всіх охочих своїми товарами найвищої якості в необхідній кількості. Також ми здійснюємо теоретичну та практичну допомогу підприємствам та підприємцям в оформленні необхідних документів по організації діяльності пов'язаної з торгівлею побутовими піротехнічними виробами. Так, за останні три роки за нашого сприяння понад 30 суб'єктів підприємницької діяльності отримали ліцензії на право провадження діяльності пов'язаної з торгівлею побутовими піротехнічними виробами.

Ми завжди раді новим знайомствам, завжди відкриті для взаємовигідної співпраці, і у всіх своїх починаннях налаштовані на досягнення максимальних результатів.