"Агенція Свято", купити феєрверк, салютна установка, піротехніка, фейерверк, купить салют, празничный салют, свадебный фейерверк, Рівне, Луцьк, Львів, купити святковий салют, купити салют оптом, купить петарды

Requirements

м. Рівне
КС (067) 847-1021
МТС (050) 538-7721 Олександр
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(096)332-54-49 Мар'ян

Класифікація піротехніки

По застосуванню

     ПОБУТОВА - піротехнічний виріб, яке вільно продається населенню (старше 18 років), поводження з яким не потребує спеціальних знань та навичок, а використання його згідно інструкції по застосуванню за межами небезпечної зони забезпечує безпеку здоров'я та життя людей, не призводить до псування майна і нанесення шкоди навколишньому середовищу.
  
ПРОФЕСІЙНА - для застосування передбачає наявність спеціальної ліцензії та професійних навичок, і категорично забороняється використовувати непрофесіоналам згідно з правилами безпеки. Самі видовищні салюти і феєрверки є результатом використання саме професійної піротехніки.
    
ТЕХНІЧНА - народно-господарські піротехнічні вироби спеціального призначення, сигнальні і освітлювальні, впливу на природні явища, термітного зварювальної техніки, ...
   
ВІЙСЬКОВА - вироби, що складаються на озброєнні армії, призначені для виконання бойового завдання, а так само для навчання особового складу збройних сил (різні трасуючі засоби, перешкоджають засоби; димові засоби - димові шашки, димові гранати, димові імітатори; імітаційні засоби - вибух-пакети , шашки імітації розриву артилерійських снарядів).

За місцем спрацьовування

        НАЗЕМНІ (і ВОДНІ) - вироби, які після свого запуску залишаються на землі або вистрілюють на воду (фонтани, вулкани, феєрверки на землі, колеса, та ін.)
        
Середньовисотні (паркові) - вироби, які після спрацювання залишаються на землі, але викидають вгору вміщені в них піроелементи (римські свічки, салютні установки, бураки).
        
ВИСОТНІ - вироби, що піднімаються на висоту більше 50 метрів (ракети, люсткугелі).

За принципом дії

        Ракети. Вимагають більшої уваги і відповідно більш високого рівня підготовки. Особливу увагу, при запуску ракет, необхідно звернути на безпечну відстань і установку. З безпечним відстанню все просто - чим вище летить ракета, тим більше зона безпечної відстані. Тепер розберемося з установкою і запуском. У задній частині ракети мається стабілізатор, зазвичай він представляє із себе дерев'яну паличку, багато користувачів помилково вважають, що стабілізатор вимагає жорсткого кріплення. Звідси виникають польоти по непередбачуваною траєкторією. Насправді, стабілізатор відлітає разом з ракетою і протягом зльоту утримує її на потрібному напрямку. Для запуску ракети, її необхідно вставити в жорстко закріплену трубку, переконатися у вільному переміщенні стабілізатора і тільки після цього проводити запуск.
        
Батареї салютів. Максимальна висота підйому заряду, у салютних батарей досягає 50 - 60 метрів. А, безпечну відстань складає як мінімум 20 метрів, за порадою досвідчених піротехніків бажано це відстань збільшити до 30 - 40 метрів. Батареї салютів наступні, після фонтанів, по складності застосування. Перше на що потрібно звернути увагу, при застосуванні цього виробу, це поверхня з якої буде проводиться запуск: асфальт, газон з коротко пострижений травою або поле за садовою ділянкою з високою травою. У будь-якому випадку виріб потрібно розташовувати на рівній, горизонтальній поверхні так щоб під усіма стовбурами була опора. Після установки виріб необхідно закріпити. На твердій поверхні це можна зробити обклавши батарею важкими предметами, наприклад, цеглою. На землі або якщо запуск виробляється з трави можна використовувати дерев'яні або металеві кілочки. Забивши кілочки в грунт і прив'язавши до них батарею ви застрахуєте себе від перевертання вироби під час стрілянини.
        
Петарди
        
Хлопавки
        
Римські свічки
        
Денні феєрверки
      
Фестивальні кулі. Цей тип феєрверків не на багато складніше в застосуванні ніж батареї салютів, але з його допомогою складніше створити масовий і видовищний ефект. Швидше ці вироби підходять для тих людей, яким важливий процес і у яких є досвід поводження з феєрверками.

За місцем використання

        На вулиці - піротехнічні вироби, що використовуються на вулиці.
        
У закритих приміщеннях - піротехнічні вироби, призначені для використання в закритих приміщеннях (тортові свічки, хлопавки, бенгальські вогні, низькотемпературні фонтани).

    У залежності від часу використання піротехнічні вироби бувають:

        Нічні піротехнічні вироби - призначені для використання в темний час доби.
        
Денні піротехнічні вироби - призначені для використання в світлий час доби.

По класу небезпеки

    Всі піротехнічні вироби щодо небезпеки транспортування належать до І класу небезпечних вантажів згідно Європейської угоди про міжнародне перевезення небезпечних вантажів і підрозділяються на наступні підкласи залежно від здатності вибухати масою або розкидати палаючі матеріали

        Підклас 1.4
        
Підклас 1.3
        
Підклас 1.2
        
Підклас 1.1

    Крім того, для вантажів класу І встановлені групи сумісності відповідно до їх властивостями і можливістю спільної перевезення:

        Група G - піротехнічні вироби, які містять як вибухові речовини, так і освітлювальні, запалювальні, сльозоточиві або димосоздающіе речовини (за винятком виробів, що активуються водою, та виробів, які містять білий фосфор, фосфіди, легкозаймисті рідини та гель). Класифікуються за класами небезпеки 1.1G, 1.2G, 1.3G, 1.4G (побутові піротехнічні вироби)
        
Група S - відносяться речовини та вироби, сконструйовані і упаковані так, що при випадковому спрацюванні будь небезпечний прояв обмежено самою упаковкою. Класифікується за класами небезпеки 1.4S (побутові піротехнічні вироби).

За характером ефекту

        Полум'яні вироби утворю світловий ефект у вигляді кольорового полум'я (наприклад, факели).
        
Іскристі і форсовие піротехнічні вироби.
        
Шумові вироби, призначені для створення шумового ефекту (петарди, вертушки, Марсів вогонь і т.д.).
        
Комбіновані вироби призначені для створення звукових і світлових еефектов різного характеру.

За ступенем небезпеки побутових виробів

    Побутові піротехнічні вироби за ступенем небезпеки під час використання поділяються на 3 класи:

    1 клас - піротехнічні вироби, у яких серед небезпечних чинників немає ударної хвилі та розлітання уламків під час вибуху. Значення кінетичної енергії руху піротехнічного виробу не більш 0,5 Дж, рівень звукового тиску на відстані 0,25 м від піротехнічного виробу не більше 125 дБ, а радіус небезпечної зони по іншим чинникам не перевищує 0,5 м;
   
2 клас - піротехнічні вироби, у яких серед небезпечних чинників немає ударної хвилі та розлітання уламків під час вибуху. Значення кінетичної енергії руху піротехнічного виробу не більше 5 Дж, рівень звукового тиску на відстані 2,5 м від піротехнічного виробу не більше 140 дБ, а радіус небезпечної зони по іншим чинникам не перевищує 5м;
   
3 клас - піротехнічні вироби, у яких серед небезпечних чинників немає ударної хвилі та розлітання уламків під час вибуху. Значення кінетичної енергії руху піротехнічного виробу не більш як 20 Дж, рівень звукового тиску на відстані 5 м від піротехнічного виробу не більше 140 дБ, а радіус небезпечної зони по іншим чинникам не перевищує 20м;

    За ступенем пожежної небезпеки бистовие піротехнічні вироби поділяються на 3 групи:

     1 група - вироби можна застосовувати на відкритих територіях, в приміщеннях громадського та побутового призначення. Заборонено застосовувати вироби першої групи в приміщеннях площею менше 6 кв. м., на горищах, у підвалах.
    
2 група - вироби можна застосовувати на відкритих територіях, на відстані не менше 5 метрів від будівель та споруд. Заборонено застосовувати вироби другої групи особам віком до 18 років, у приміщеннях громадського та побутового призначення, на горищах і в підвалах;
  
3 група - вироби можна застосовувати на відкритих територіях, на відстані не менше 20 метрів від будівель та споруд. Заборонено застосовувати вироби третьої групи особам віком до 18 років, у приміщеннях громадського та побутового призначення, на горищах і в підвалах.

Додати коментар


Захисний код
Оновити