"Агенція Свято", купити феєрверк, салютна установка, піротехніка, фейерверк, купить салют, празничный салют, свадебный фейерверк, Рівне, Луцьк, Львів, купити святковий салют, купити салют оптом, купить петарды

Requirements

м. Рівне
КС (067) 847-1021
МТС (050) 538-7721 Олександр
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(096)332-54-49 Мар'ян

Корисна інформація

Влаштуй собі свято!

Організація будь-якого заходу потребує певних знань та підготовки, тим більше, якщо цей захід відбувається з використанням піротехнічних виробів. Тому, щоб ваше свято було надзвичайно яскраве, неповторне і незабутнє, пропонуємо Вам кілька корисних порад по створенню програми та проведенню феєрверка.

Серед побутових піротехнічних виробів, що ми Вам пропонуємо, є достатньо потужні салютні установки, з допомогою яких можна створити досить динамічне, насичене, яскраве видовище.

Поради по підготовці програми феєрверка з використанням побутової піротехніки

Класичний феєрверк проводиться починаючи з більш слабких піротехнічних виробів з наземними ефектами до більш потужних, що спрацьовують високо в небі:

1. Як правило феєрверк–шоу починають з фонтанів, водоспадів, вогняних коліс, одного або кількох, однакової або різної висоти, бажано з різноманітними ефектами (змінний колір іскор, тріскучі іскри, свист тощо) тривалістю 40-120 секунд.

2. Після фонтанів зазвичай використовують піротехнічні вироби, що відносяться до батарей салютів середньої потужності, які починають спрацьовувати при виході з труби, або не дуже високо (міни, катюші, римські вогні, комети і т.д.)

3. Далі вводять в дію батареї салютів середньої потужності, які спрацьовують тільки в небі.

4. Батареї салютів вводять в дію по зростаючій. Поряд з салютами великої потужності, що розкриваються високо в небі, можна запалювати інші піротехнічні вироби, менш потужні, які будуть створювати підтримку верховим феєрверкам. Феєрверк буде більш насиченим, різноманітним, якщо використати батареї салютів з різними по кольору та формі ефектами („пальми”, „кулі”, „хризантеми”, „верби”, кульбаби”, „тріск”, „півонії” і т.д.)

Залежно від вподобань та побажань Ви можете віддати перевагу феєрверкам з наземними або верховими ефектами.

Для кращого сприйняття феєрверка вироби слід підпалювати таким чином, щоб між ними не було незапланованих пауз, тобто коли один виріб уже відпрацював, а інший ще не почав працювати. Для цього слід враховувати час роботи кожного виробу, вказаного в технічній характеристиці виробів.

Вироби необхідно розміщувати на безпечній відстані один від одного так, щоб під час роботи одного виробу можна було підійти до іншого виробу і підпалити його.

Якщо у Вас виникнуть питання по підготовці програми та організації феєрверка, Ви можете звернутись до наших спеціалістів, які забезпечать Вас необхідною інформацією та піротехнічними виробами.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити