"Агенція Свято", купити феєрверк, салютна установка, піротехніка, фейерверк, купить салют, празничный салют, свадебный фейерверк, Рівне, Луцьк, Львів, купити святковий салют, купити салют оптом, купить петарды

Requirements

м. Рівне
КС (067) 847-1021
МТС (050) 538-7721 Олександр
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(096)332-54-49 Мар'ян

Міжнародні назви піротехнічних ефектів та їх фотографії

 Міжнародні назви піротехнічних ефектів та їх фотографії:

 Споглядаючи на небі розриви салютів, деколи ми навіть не усвідомлюємо, що побачили чергу з хризантем, верби і рибок. Саме так називаються ефекти, які в майстерної композиції складають те шоу, яке нам вдається подивитися на небі. Так як же зрозуміти, який ефект мав місце в даний момент і як їх відрізнити, адже вони настільки схожі. Наша класифікація покликана внести ясність і пояснити, в чому ж полягає магія чарівних салютів.

 

Atomic Pattern - три безперервних кола, що представляють орбіти електронів курсують в ядрі - три непрерывных круга, представляющих орбиты электронов курсирующих в ядре.

Battle in the Clouds - оболонка, в якій відбувається серія гучних різнокольорових салютів - оболочка, в которой происходит серия громких разноцветных салютов.

bees пчела бджола піротехнічний ефект салют феєрверкBees - повітряний ефект який являє собою розлітається рій бджіл – воздушный эффект который представляет собой разлетающийся рой пчел. В небі видно обертові і хаотично летять в різних направленіяхеніях великі й дрібні зірки, що залишають за собою безліч вогненних смуг. Чітко чути звук гудіння або дзижчання, подібний гудіння величезна бджоли під час польоту.

 

 Brocade - довго опадають зірки, які схожі на ефект верби, але не дають такий довгий ефект як КАМУРО – долго опадающие звезды, которые похожи на эффект ивы, но не дающие такой долгий эффект как КАМУРО.

babochka butterfly fireworks феєрверк салютButterfly Break - ефект ламаються метелики, досягається шляхом зламу вироби в центрі циліндричного заряду – эффект ломающейся бабочки, достигается путем слома изделия в центре цилиндрического заряда.

Розрив кулі з ефектом метелика дуже близько нагадує форму розкинувши в польоті крила гігантської метелики. Такий ефект іноді називають ефектом кокосового горіха. Залежно від калібру висотного кулі ефект може бути короткочасним або досить тривалим. Яскраве полум'я, переважно золотого кольору, плавно переходить в оранжевий - ближче до периметра вогненної фігури.


  chrysant fireworks феєрверк салют пиротехникаChrysanthemum Shell - полова звездкі, яка залишає видимий парчевий слід, як у перемещающейся зірки – разлетающаяся звездка, которая оставляет видимый парчовый след, как у перемещающейся звезды.

Висотна куля з ефектом хризантеми - можливо, найвідоміший і найбільш широко використовуваний повітряний снаряд. Гігантські вогняні гілки народжуються прямо з центру взорвавшегося кулі. Вогненні хризантеми найчастіше бувають одного кольору, менш часто - відображають всю динаміку колірних переходів в досить широкому діапазоні спектра.

 

 coconut феєрверк салют пиротехника fireworksCoconut Shell - виріб, містить велику комету, яка виробляє стовбур кокосового дерева з наступним розривом - изделие, содержит большую комету, которая производит ствол кокосового дерева с последующим разрывом.

Ефект «Кокосове дерево» те саме що ефект «Пальми» або листя пальми. Тільки в цьому випадку ми спостерігаємо більш тонкий малюнок. Зірки, вилітаючи з центру, що вибухнув кулі, стрімко прямують до його периметру. І тут вже не кисть малює в небі стрункі лінії вогненних слідів, а тонке перо митця. Згинаються гілки «Кокосового дерева» створюють у небі ні з чим не порівнянну красу казкового феєрверку.

  Comet - яскравий хвіст без розриву на піку. Вилітає наверх так далеко, наскільки вистачає ефекту горіння - яркий хвост без разрыва на пике. Вылетает наверх так далеко, насколько хватает эффекта горения.

Crackle - аудіо ефект, зображує тріщить звук – аудио эффект, изображает трещащий звук.

crossette fireworks феэрверк салют пиротехникаCrossettе - розлітаються в різні боки комети – разлетающиеся в разные стороны кометы.

Висотна куля з ефектом «Кроссети» під час вибуху відрізняється від інших інших наступної чудовою особливістю, а саме: вибух феєрверки супроводжується, умовного кажучи ланцюговою реакцією, тобто взаємозалежної серією більш дрібних вибухів. Якщо детальніше, то це виглядає наступним чином: спочатку вибухнув куля викидає в повітря величезну кількість феєрверкових комет, які, хаотично рухаючись дружно розлітаються, від центру вибуху. У свою чергу кожна з цих комет через певний відрізок часу також вибухає і утворює n - кількість дрібніших комет, які, не дотримуючись особливого порядку, але не менш дружно теж розлітаються від місця вибуху. Цей ланцюжок може тривати досить довго. Загальну картину, яку ми будемо спостерігати, в результаті цього процесу, в піротехніку називають ефектом кроссетов. Висотний куля з ефектом кроссетов, створює в небі дуже красиву панораму іскристого вогню.

  crown феєрверк салют пиротехника fireworksCrown - обпадають корона у кінці можлива зміна кольору – опадающая корона в конце возможна перемена цвета.

Вибух висотного кулі з ефектом «Корона» багато в чому схожий на вибух кулі з ефектом «Іва», при якому зірки швидко не загасають, а тривалий час як би зависають у небі на довгих та згинання гілках вербового дерева, а потім осідають на землю у вигляді витонченого вогняного дощу. Різниця лише одне: висотні кулі з ефектом «Корона» вибухають набагато більш яскравим вогненним букетом, ніж висотні кулі з ефектом «Верби».

 

 dahlia fireworks феэрверк салют пиротехникаDahlia - великі яскраві кольорові зорі, ефект як у півонії з меншою кількістю звездкі – большие яркие цветные звезды, эффект как у пиона с меньшим количеством звездки.

Висотні кулі з ефектом «Жоржина» після вибуху розкидають тонкі, широко розділені вогненні гілки зірок, характерно спрямовані назовні від епіцентру вибуху. Вибух висотного феєрверкових кулі з ефектом «Жоржина» малює в небі картину дуже схожу за формою на морського їжака - також широко розкинуті і стовбурчаться основні промені-голки.

 

 diadem феєрверк салют пиротехника fireworksDiadem - довга хризантема з великим ефектом верби – долгая хризантема с большим эффектом ивы.

Вибух висотного феєрверкових кулі з ефектом «Діадема» зазвичай супроводжується викидом характерного вогняного шлейфу - хвоста. Цей шлейф ще називають «Tiger Tail» - Хвостом Тигра. Ефект «Діадема» близько нагадує вибух кулі з ефектом «Хризантема», тільки з меншою інтенсивністю концентрації зірок або щільності променів а також не таким насиченим кольором.

 

 Dragon Eggs - група тріскотливих іскор – группа трещащих искр.

doubleringDouble Ring(Подвійне Кільце) - Два кільця зірок, розташованих в ідеалі одне над одним. Таким ефектом володіють фейєрверочних висотні кулі циліндричної форми. Фейєрверочних кулі у формі циліндра більш популярні в Європі. Завдання реалізації такого ефекту фактично одна з найважчих в піротехнічному мистецтві.

 

Falling Flowers - ефект опадаючого квітів – эффект опадающих цветов.

flyingfish fireworks феєрверк салют пиротехникаFish - ефект зображає в профіль риби – эффект изображающий в профиль рыбы. Кулі з ефектом «пурхати Рибки» дуже схожі на висотні кулі з ефектом «Вогненні бджоли». Вибух такої кулі відрізняє тільки активна динаміка зміни та переходу кольору пурхають зірок і на відміну від «Вогняних бджіл» під час вибуху немає ніякого звукового супроводу у вигляді гудіння або дзижчання. Рибки вони і є рибки.

 

 Firefly - це повітряний ефект схожий на рій світлячків розлітаються в повітрі – это воздушный эффект похожий на рой светлячков разлетающихся в воздухе.

Glitter - зірки зображують ефект мерехтіння – звезды изображающие эффект мерцания.

Half & Half - квітка з половиною одного кольору і половиною іншого кольору – цветок с половиной одного цвета и половиной другого цвета.

Heavy report - дуже гучний хлопок, в змішаному фіналі – очень громкий хлопок, в смешанном финале

kamuro феєрверк салют пиротехника fireworksKamuro - золотий або срібний, розтягнуті від центру дуже красиві водоспад, в кінці ефект може міняти колір – золотой или серебренный, растянутые от центра очень красивые водопад, в конце эффект может менять цвет

«Камуро» - цей захоплюючий ефект може бути краще всього охарактеризований як дуже дефіцитна новинка. Зачаровує краса цього ефекту, забезпечується ще на етапі складання кулі: застосовується матеріал вищої якості, куля збирається за японською технологією. Величезної довжини вогненні сліди палаючих зірок йдуть з епіцентру вибуху і повільно опускаються майже до самої землі. Звичайний колір зірок це срібло і золото. Характерно те​​, що падаючі зірки, в кінці польоту міняють свій колір. За допомогою таких куль легко реалізується величезний панорамний ефект феєрверк - показу. Висотні кулі з ефектом «Камуро» - одні з самих бажаних елементів будь феєрверк - композиції!

 

 Maroon - феєрверк, який виробляє гучний хлопок – фейерверк, который производит громкий хлопок.

palm fireworks феєрверк салют фейерверк пиротехникаPalm - цей ефект може нагадувати Вам пальмове дерево – этот эффект может напоминать Вам пальмовое дерево.

 

 

 

 

parachute fireworks феєрверк салют пиротехникаParachute/Lantern(Парашут/Ліхтар)  - ефект зазвичай характеризується орнаментом яскравих зірок, які в результаті вибуху висотного кулі циліндричної форми, вертикальної гірляндою зависають у небі. Оскільки вони падають повільно, то створюється враження, що до землі опускаються висять на парашутах ліхтарики.

 

 

Pattern Shell - феєрверки, що зображують геометричні вироби – фейерверки, изображающие геометрические изделия.

peon феєрверк салют пиротехника fireworksPeony - снаряди, що зображують палаючу зірку без сліду. Вибух висотного феєрверку - кулі з ефектом «Піон» утворює в небі величезну сферу кольорових вогнів. Поняття ефекту «Піон» дуже загальне і широке поняття, ним можна охарактеризувати більшість повітряних ефектів у більшості феєрверк - показах. "Півонія" це і вибух кулі з ефектом« Хризантеми», «Піон" це і "Вогняна Парча", "Півонія" це та багато іншого.... На фотографіях добре видно ефект "Піона".

– снаряды, изображающие горящую звезду без следа. Взрыв высотного фейерверка – шара с эффектом «Пион» образует в небе огромную сферу цветных огней. Понятия эффекта «Пион» очень общее и обширное понятие, им можно охарактеризовать большинство воздушный эффектов в большинстве фейерверк - показах. "Пион" это и взрыв шара с эффектом «Хризантемы», "Пион" это и "Огненная Парча", "Пион" это и многое другое.... На фотографиях хорошо виден эффект "Пиона".

 pointsettia феєрверк салют пиротехника fireworksPointsettia (Пуансеттія, Віфлеємська зірка) - Яскраві, палаючі кулі великих зірок, відлітають на зовні з епіцентру вибуху висотного кулі. В епіцентрі добре помітний маточка гігантської вогненної квітки. Летючі зірки залишають після себе довгі шлейфи вогненних хвостів, спрямовані на зовні від маточки, чутно потріскування. Назва цього дуже унікального ефекту запозичена у не менш оригінальної квітки «пуансеттії». Головна прикраса цієї рослини це квітки, вони жовтуваті, дрібні і непоказні, -а пофарбовані в червоний, рожевий, жовтий або білий колір листя, яскраве забарвлення яких зберігається місцями. Цю квітку часто також називають "Віфлеємською зіркою" або "Різдвяною квіткою". Природно, що під Різдво її активно використовують в оздобленні інтер'єру також як і феєрверк з ефектом «пуансеттії», але вже для прикраси самого свята.

- Яркие, пылающие шары крупных звезд, улетают наружу из эпицентра взрыва высотного шара. В эпицентре хорошо различим пестик гигантского огненного цветка. Летящие звезды оставляют после себя длинные шлейфы огненных хвостов, направленные наружу от пестика, слышно потрескивание. Название этого очень уникального эффекта позаимствовано у не менее оригинально цветка «пуансеттии». Главное украшение этого растения не цветки, они желтоватые, мелкие и невзрачные, - а окрашенные в красный, розовый, желтый или белый цвет листья, яркая окраска которых сохраняется месяцами. Этот цветок часто также называют "Вифлеемской звездой" или "Рождественским цветком". Естественно, что под Рождество ее активно используют в украшении интерьера также как и фейерверк с эффектом «пуансеттии», но уже для украшения самого праздника.

 

Pistil - ефект, в якому центр вироби помітно відрізняється від зовнішньої оболонки, наприклад кольором – эффект, в котором центр изделия заметно отличается от внешней оболочки, например цветом.

Rain - тривалого горіння зірки, довгою падіння до землі – длительного горения звезды, длинной падения до земли.

Report - гучні розриви в небі – громкие разрывы в небе

ringtail феєрверк салют пиротехника fireworksRing Shell w/Tails (Кільцезхвостами) - кольорові кільця в небі. Цей ефектє одним з численних варіантів основного кільцевого феєрверк-ефекту. У разі цього  ефекту, вогненні зіркине просто беруть в небі форму поможливості геометрично правильного кільця, вони ще мають невелике вогняне оперення у вигляді короткого, але добре помітного як у комети шлейф.

– цветные кольца в небе. Этот эффект является одним из многочисленных вариантов основного Кольцевого фейерверк - эффекта. В случае этого эффекта, огненные звезды не просто принимают в небе форму по возможности геометрически правильного кольца, они еще имеют небольшое огненное оперение в виде короткого, но хорошо заметного как у кометы шлейфа.

 

 ringpistil fireworks феєрверк салют пиротехникаRing w / Tails and Pistil (Кільце з хвостами і товкачем) - Вибух кулі відтворює вищезгаданий ефект, тільки з додаванням по центру вогненної квітки невеликого ядра, у вигляді маточки. Ця деталь є чарівним завершенням дивної картини феєрверк - композиції.

- Взрыв шара воспроизводит вышеупомянутый эффект, только с добавлением по центру огненного цветка небольшого ядра, в виде пестика. Эта деталь является очаровательным завершением удивительной картины фейерверк – композиции.

 

 

Salute - гучний хлопок. Як правило, не супроводжується кольоровими сплесками, тільки білою спалахом  – громкий хлопок. Как правило, не сопровождается цветными всплесками, только белой вспышкой.

Saturn - круглий розрив звездок з кільцями навколо нього – круглый разрыв звездок с кольцами вокруг него.

thousandcolor феєрверк салют пиротехнкиа fireworksShell of Shells / Thousand Color (Тисяча квіток / Кулі в кулі)- великі снаряди, які містять в собі снаряди поменше. Спочатку відбувається великий розрив, через кілька секунд маленькі розриви – большие снаряды, которые содержат в себе снаряды поменьше. Сначала происходит большой разрыв, через несколько секунд маленькие разрывы. Велика куля, який створює цей ефект, містить у собі безліч менших куль, кожен з яких містить в собі зірки з певним ефектом. Коли відбувається постріл, внебі спочатку вибуха є великий фейерверочний кулю, нестворюючи будь-яких помітних ефектів, крім розкидання в повітрі свого вантажу. Лише після того, як розлетяться і в свою чергу вибухнуть більш маленькі кульки - начинка більшого, ми зможемо спостерігати загальну картину феєрверкових ефектів, відображену на фотографії.

- Большой шар, который создает этот эффект, содержит в себе множество меньших шаров, каждый из которых содержит в себе звезды с определенным эффектом. Когда происходит выстрел, в небе сначала взрывается большой фейерверочный шар, не создавая каких либо заметных эффектов, кроме разбрасывания в воздухе своего груза. Лишь после того, как разлетятся и в свою очередь взорвутся более маленькие шарики - начинка большего, мы сможем наблюдать общую картину фейерверочного эффекта, отображенную на фотографии.

 

scatterfish феєрверк салют пиротехнкиа fireworksScatter Fish (розсіювання рибки) - Ефект «Розсіяні рибки» дуже схожий на ефект «пурхають рибки» або ефект «Вогненні бджоли» і з цієї причини досить легко помилитися в його визначенні. Головна особливість ефекту в тому, що після вибуху кулі хаотичний рух зірок, що вилетіли з кулі, малює в небі, більш ламані, пересічні і як би незграбні лінії траєкторій. Це легко помітити на фотографії. Крім того, цей ефект не робить ніякого звуку.

 

 

spider fireworks феєрверк салют пиротехникаSpider(Павук) - Ефект «Павука» багато в чому схожий на ефект «плаче верби», але оскільки після вибуху траєкторії польоту зірок мають тут трохи іншу форму, то форма вогненної картини більше нагадує павука: тонкі вигнуті під кутом ніжки, всередині маленьке тіло. Все це добре видно на фотографії. Ну, просто вогненний павук!

- Эффект «Паука» во многом похож на эффект «Плачущей ивы», но поскольку после взрыва траектории полета звезд имеют здесь немного другую форму, то форма огненной картины больше напоминает паука: тонкие изогнутые под углом ножки, в середине маленькое тело. Все это хорошо видно на фотографии. Ну, просто огненный паук!

 

Strobe - спалахи мерехтливі довгий час, за принципом «вкл-викл-вкл» – вспышки мерцающие долгое время, по принципу «вкл-выкл-вкл»

tigertail феєрверк салют пиротехника fireworksTiger Tail (Хвіст тигра)  - «хвіст», ефект застосуємо як правило з aerial снарядами, і по ефекту нагадує хвіст. Цей ефект зазвичай є наслідком вибуху більшого висотного кулі, але також може бути запущений один. Цей ефект в основному є вогненним шлейфом або слідом висотного кулі, закрученим по спіралі, оскільки в польоті будь-яка фейерверочна куля, подібно м'ячу обертається.

– «хвост», эффект применим как правило с aerial снарядами, и по эффекту напоминает хвост. Хвост Тигра - Этот эффект обычно является следствием взрыва большего высотного шара, но также может быть запущен один. Этот эффект в основном является огненным шлейфом или следом высотного шара, закрученным по спирали, поскольку в полете любой фейерверочный шар подобно мячу вращается.

 

Transformation - ефект мерехтіння, який змінюється по інтенсивності і тривалості – эффект мерцания, который меняется по интенсивности и длительности.

waterfall fireworks феєрверк салют пиротехникаWaterfall (Водоспад) - ефект зазвичай запускається у фіналі феєрверк показу, вибух висотної кулі справляє дуже великі кількості вогняного дощу і блистівок, повільно як листя восени падаючих на землю. Ефект містить багато мерехтливих зірок, що живуть протягом довгого часу. Це є однією з причин заворожливої​​ краси ефекту.

– эффект обычно запускаемый в финале фейерверк показа, взрыв высотного шара производит очень большие количества огненного дождя и блесток, медленно как листья осенью падающих на землю. Эффект содержит много мерцающий звезд, живущих в течение долгого времени. Это является одной из причин завораживающей красоты эффекта.

 

wave ФЕЄРВЕРК САЛЮТ ПИРОТЕХНИКА fireworksWave (Хвиля) дуже схожий на ефекти Хризантеми або Піона, зірки при цьому ефекті в своєму польоті змінюють колір і порівняно далеко відлітають від епіцентру вибуху. Різниця ще в тому, що після вибуху вогненна окружність «Хвилі» набагато більше, ніж окружність Піона або Хризантеми. Саме вогняне поле, радіально розширюючись  від епіцентру, створює в небі незліченної безлічі концентричних кілець і кільце збільшується в радіусі. З землі погляд глядача легковловлює серію вогненних хвиль поступово змінюють свій колір і прикрашених свого роду гребенем.

- Эффект «Волна» очень похож на эффекты Хризантемы или Пиона, звезды при этом эффекте в своем полете меняют цвет и сравнительно далеко улетают от эпицентра взрыва. Различие еще в том, что после взрыва огненная окружность «Волны» намного больше, чем окружность Пиона или Хризантемы. Само огненное поле, радиально расширяясь от эпицентра, создает в небе бесчисленного множества концентрических колец и окружностей все более увеличивающегося радиуса. С земли взгляд зрителя легко улавливает серию огненных волн постепенно меняющих свой цвет и украшенных своего рода гребнем.

 

willow феєрверк салют пиротехника fireworksWillow - це виріб має довгий слідової ефект. Довго палаючі, зроблені з деревного вугілля зірки. Ефект схожий на гігантське вербове дерево – это изделие имеет длинный следовой эффект. Долго горящие, сделанные из древесного угля звездки. Эффект похож на гигантское ивовое дерево.

 

 

 

Інші ефекти

eff1 феєрверк салют пиротехника fireworkseff2 феєрверк салют пиротехника fireworkseff3 феєрверк салют пиротехника fireworkseff4 феєрверк салют пиротехника fireworkseff5 феєрверк салют пиротехника fireworkseff6 феєрверк салют пиротехника fireworks

Додати коментар


Захисний код
Оновити