"Агенція Свято", купити феєрверк, салютна установка, піротехніка, фейерверк, купить салют, празничный салют, свадебный фейерверк, Рівне, Луцьк, Львів, купити святковий салют, купити салют оптом, купить петарды

Requirements

м. Рівне
КС (067) 847-1021
МТС (050) 538-7721 Олександр
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(096)332-54-49 Мар'ян

Калібри салютних установок (феєрверків)

Калібр салютної установки - внутрішній діаметр трубочки, з якої вистрілюється піротехнічний заряд. Для салютних установок калібр найчастіше вимірюється в міліметрах, рідше - в дюймах. В залежності від калібру, салютної установки притаманні певні характеристики, такі як висота вильоту зарядів і показник розльоту піроелементів в небі (інакше кажучи, масштабність або видовищність салютної установки). При цьому діє правило: чим крупніше калібр, тим вище вилітає піротехнічний заряд і тим масштабніше він «розкривається» в небі, утворюючи візерунок або малюнок. Нижче наведені основні показники найбільш поширених калібрів:

    калібр 20 мм - висота: 25 м, показник розльоту: 8-10 м
    
калібр 25 мм - висота: 35 м, показник розльоту: 10-12 м
    
калібр 30 мм - висота: 50 м, показник розльоту: 10-15 м
    
калібр 50 мм - висота: 80 м, показник розльоту: 10-25 м
    
калібр 63 мм - висота: 90 м, показник розльоту: 30-35 м
    
калібр 75 мм - висота: 110 м, показник розльоту: 40-45 м
    
калібр 100 мм - висота: 150 м, показник розльоту: 60-80м

Так само існують різнокаліберні салютні установки - в них комбінуються різні калібри, як правило, від малого калібру до великого. Перевагою різнокаліберних салютних установок є наростаюча масштабність видовища під час феєрверку, тому як у міру зростання калібру, збільшується висота вильоту піротехнічних зарядів, а так же показник розльоту піроелементів в небі.

Кількість пострілів в салютних установках може бути найрізноманітнішим, починаючи від 2 і закінчуючи в межах 300-400 пострілів. Середня кількість пострілів коливається від 19 до 100.

Тривалість роботи салютних установок

Як правило, тривалість роботи феєрверку залежить від кількості пострілів і калібру: чим більше кількість пострілів і чим крупніше калібр (тому як для заряду калібром 50 мм потрібно більше часу, щоб піднятися на висоту 80 м, ніж заряду калібром 20 мм - на висоту 25м ), тим довше (триваліше) працює салютні установки. Однак це правило не діє у випадках, коли це салютні установки віялового типу, W-образна, S-образна, Z-образна салютні установки або якщо це салютні установки, стріляючий вертикально вгору, але з одним ефектом (такі салютні установки найчастіше є скорострільними , тобто паузи між пострілами дуже незначні, а іноді вони зовсім не помітні). Середня тривалість феєрверків, що стріляють вертикально вгору, коливається від 25 секунд до 1-1,5 хвилини. Як правило, тривалість однієї і тієї ж салютної установки може відрізнятися, це залежить від партії виготовлення, від погодних умов (температура повітря, вологість) і від умов зберігання виробу.

Принцип роботи салютних установок

Салютні установки відрізняються один від одного принципом роботи. Це означає, що піротехнічні заряди, вилітаючи, можуть створювати різні композиції (картини). При цьому піротехнічні заряди піднімаються на висоту як почергово з різною швидкістю, так і групами.

Салютні установки за принципом роботи поділяються на такі види:

Салютні установки, що стріляють вертикально вгору. Як правило, в таких салютних установках виліт піротехнічних (феєрверкових) зарядів відбувається почергово. Однак, іноді піротехнічні заряди можуть підніматися на висоту невеликими групами, частіше за все, якщо це салютні установки з одним ефектом. У більшості випадків, салютні установки, що стріляють вертикально вгору, закінчують роботу одночасним вильотом декількох піротехнічних зарядів (3 і більше) для найбільш барвистого завершення феєрверку. Без таких салютних установок не обходиться жоден феєрверк, саме вони плавно починають феєрверк, забезпечуючи йому тривалість.

Веєрні салютні установки роблять кілька залпів у вигляді віяла. Залп - одночасний виліт групи піротехнічних зарядів, як правило, одного ряду трубочок салютної установки. У веєрних салютних установках трубочки з піротехнічними зарядами розташовані у вигляді віяла. Залп веєрної салютної установки виглядає дуже масштабно, в небі чи від рівня землі при цьому утворюється яскрава широка панорама вогняних візерунків. Рекомендуємо використовувати веєрні салютні установки як в середині, так і у фіналі феєрверку.

W-подібні салютні установки Це салютні установки, в яких виліт піротехнічних зарядів відбувається під невеликим кутом вліво, вправо і вгору, утворюючи при цьому вражаючу картину. При цьому піротехнічні заряди можуть вилітати, як поперемінно, так і одночасно, малюючи англійську букву «W». Рекомендуємо використовувати салютні установки цього принципу роботи для прикраси середини феєрверку.

S-подібні салютні установки Це салютні установки, в яких трубочки з набоями розташовані так, що виліт піротехнічних зарядів нагадує англійську букву «S». Такі салютні установки виробляють дуже насичене і яскраве враження, рекомендуємо використовувати S-образні салютні установки в фіналі феєрверку.

Z-подібні салютні установки Це салютні установки, в яких трубочки з набоями розташовані так, що виліт піротехнічних зарядів нагадує англійську букву «Z». Такі салютні установки виробляють дуже насичене і яскраве враження, рекомендуємо використовувати Z-образні салютні установки в фіналі феєрверку.

Для всіх салютних установок різного принципу роботи, крім салютних установок, що стріляють вертикально вгору, дуже важливо їх правильне розташування відносно глядачів: перев'язка піроелементів повинна бути паралельна лінії глядачів. Це означає, що нахилений стовбур салютної установки повинен бути звернений не в глядачів і не від глядачів, а паралельно їх погляду. Якщо салютні установки встановити неправильно, це призведе до значного погіршення видовищності, а, отже, - до розчарування.

Ефекти в салютних установках.

Салютні установки відрізняються один від одного ефектами, тобто візерунками, які малюють в повітрі розриваються піротехнічні заряди і звуками, якими цей розрив супроводжується (тріск, свист, шипіння, шелест). Ефекти залежать від того з яких піротехнічних складів зроблений піротехнічний заряд.

Світлові ефекти:

Ефекти, які утворює розривається піротехнічний заряд на висоті (в небі). Для салютних установок найбільш властиві такі ефекти як півонія, хризантема, хвиля, пальма, кроссет, корона, листя, риби. Можуть бути і більш хитромудрі ефекти, наприклад, верба, жоржин, водоспад в небі, діадема, строб, Сандер, хвіст тигра і багато інших. Варто відзначити, що є такі ефекти, які властиві виключно висотним зарядом і в салютних установках не застосовуються (сердечка, кільця, метелики) з причини дуже маленьких розмірів піротехнічних зарядів салютної установки для реалізації подібного роду ефектів. Так само ефекти в салютних установках можуть комбінуватися один з іншим, переходити один в іншій, мати, наприклад, серединку або хвіст. Всі ці ефекти, як правило, різного кольору і супроводжуються різноманітними звуками: бавовною, тріском, шипінням, свистом.
Ефекти, які спостерігаються від рівня землі (від рівня трубочок салютної установки):
Комети від рівня землі малюють яскраву трасу на певну висоту. Комета не передбачає розриву заряду на висоті.
Міни (бураки) - утворюють візуальний ефект від самого рівня землі з викиданням різнокольорових вогників або іскор.
ефекти - суміщення ефекту у вигляді бурака з розривом заряду на висоті


Звукові ефекти - бавовна, свист, тріск, шипіння, шурхіт (шелест).

Змішані ефекти - це поєднання світлових і звукових ефектів. Найчастіше ефекти в салютних установках змішані.

Салютні установки можуть бути заряджені як різноманітними ефектами, так містити і всього лише один ефект.

Переглядаючи відеозаписи салютних установок, враховуйте наступну особливість: відео дає лише поверхневе уявлення про роботу виробів, оскільки жодна камера не зможе передати ні масштабності ефектів, ні їх насиченості, оскільки технічно неможливо за допомогою відеоапаратури показати контраст між темним небом і спалахами піротехніки.

Правила підбору салютних установок для феєрверку

    Враховуйте розмір і просторість майданчика для феєрверку. Якщо майданчик невелика, підбирайте салютні установки, що стріляють вертикально вгору. Якщо майданчик просторий, зверніть увагу на салютні установки з різноманітним принципом роботи.
    
Якщо ви хочете, щоб феєрверк мав велику тривалість, підбирайте салютні установки, що стріляють вертикально вгору з великою кількістю пострілів середнього калібру (25, 30 мм).
    
Якщо ви хочете, щоб феєрверк був максимально насичений і різноманітний, підбирайте салютні установки з різним принципом роботи, скорострільні.
    
Феєрверк повинен бути максимально різноманітним як за калібром, так і по інтенсивності стрільби, принципом роботи, ефектам.
  
Феєрверк повинен привертати увагу глядачів на початку, наповнену змістом середину і барвисте завершення (фінал). Для цього необхідно використовувати салютні установки по наростаючій: від дрібного калібру - до великого, від вертикально стріляючих салютних установок - до Z і S-подібним салютні установки, від повільно працючих виробів - до скорострільних. Пам'ятайте, що саме остання хвилина феєрверку залишається в пам'яті людини як враження від піротехнічного шоу, тому саме фінал феєрверку (1 або 2 завершальні салютні установки) повинні бути максимально скорострільні і насичені із найяскравішими ефектами.

Ознайомтеся з асортиментом салютних установок у нашому каталозі

Додати коментар


Захисний код
Оновити