"Агенція Свято", купити феєрверк, салютна установка, піротехніка, фейерверк, купить салют, празничный салют, свадебный фейерверк, Рівне, Луцьк, Львів, купити святковий салют, купити салют оптом, купить петарды

Requirements

м. Рівне
КС (067) 847-1021
МТС (050) 538-7721 Олександр
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(096)332-54-49 Мар'ян

Виробництво піротехніки

crown фейерверк купить смотреть видео фотоЗавжди цікаво зазирнути за лаштунки і подивитися, як же виробляються піротехнічні вироби, які так тішать наше око під час свят. Губишся в здогадках, феєрверки завод виробляє або це кропітка ручна робота? Поспішаємо порадувати прихильників кожної з версій: виробництво піротехніки включає в себе і автоматизовані процеси, і внесок людини у виготовлення піротехніки святковою.

 

Детальніше: Виробництво піротехніки

Цікаві факти про салюти та піротехніку

1. ВИСЛОВЛЮВАННЯ

"Феєрверк триває не довше, ніж поцілунок коханої, зате обходиться дорожче, ніж утримання коханки". Карло Гоцці.

2. ФАКТ

Піротехніки вирахували, що якщо зібрати всю піротехнічну продукцію, запалювати в новорічну ніч по Москві разом і одночасно запустити цю "колекцію" - то вийде вибух, еквівалентний по силі падіння авіабомби масою в 0,5 тонни.

3. Рекорд книги Гіннеса

* Самим гігантським виготовляється феєрверком було піротехнічний виріб, вибухнув на фестивалі озера Тоя в японському місті Хоккайдо 15 липня 1988. Для цього використовували заряд вагою 700 кг і діаметром близько 138 см. Діаметр розриву склав майже 1,3 км - хочеться зауважити, що запуск здійснювався не в повітрі, а на плаваючій платформі.

* Найпотужніший в історії салютом вважається запуск, проведений на честь закінчення Великої Вітчизняної Війни в 1945 році в Москві. Для цього салюту використовувалися військові зенітні знаряддя.

* Террі Макдональд, піротехнік з Великобританії, поставив рекорд по запуску ракет. У 90-х р. 20 століття на пляжі міста Джерсі він запустив у небо практично одночасно 39 210 ракетних виробів. Тривалість цього заходу склала близько 15 секунд.

* Найбільше рухливе "вогняне сонце" було зроблено Флоридського Піротехнічної Гільдією Мистецтв і було показано 14 серпня 1992 у Міжнародній Піротехнічної Лізі в місті Айдахо-Фолс, штат Айдахо, США. Його діаметр склав близько 15,5 метрів. "Сонце" горіло 3 хвилини 45 секунд.

* Найдовшу вогняну "гримучу змію" показав 20 лютого 1988 місцевий відділ туризму міста Джахор, Малайзія. Довжина "змії" склала приблизно 6 км і складалася з більш ніж трьох мільйонів петард і близько 650 кг пороху. Вона горіла 9 годин 27 хвилин.

4. НЕФОРМАЛЬНІ РЕКОРДИ

* Найдовший "огнепад" був виконаний 15 серпня 1997 Сууоко Коджіоматсері в японському місті Нагано. Його довжина склала 3 км.

* Найбільшими повітряними феєрверками США були "Товстун 1" і "Товстун 2", зроблені родиною Груччі. Заряди були близько 1 метра в діаметрі і висотою 91 см. Важили вони по 325 кг кожен. Тестовий запуск проводився в американському місті Кембридж в 1976 році. Для цього запуску виготовили сталеву мортиру вагою в 2 тонни і висотою 3,3 метра. Товщина стінок мортири склала майже 2 см. З технічних причин "Товстун 1" не зумів злетіти і розірвався на землі. Від вибуху утворилася воронка близько 3,5 метрів в глибину, а мортира відлетіла на 400 метрів від місця запуску.

* "Товстун 2" запускали 22 жовтня 1977 у Флориді. Він "вийшов" з мортири, але зумів піднятися тільки на 45 метрів і розірвався величезною вогненною кулею.

* Найбільшим зарядом, який успішно спрацював, став заряд, виготовлений Девоном Діккенсона з Каліфорнії. Діаметр заряду був 36 дюймів.

* Найбільшим успішним повітряним феєрверком у Японії став феєрверк під назвою "тама" з Салютна ефектом "букет хризантем". У діаметрі заряд досягав близько 1 метра і важив 250 кг. Для запуску використовувалася мортира вагою 3 тонни і висотою 4,3 метра. Постріл був зроблений 16 жовтня 1980 біля міста Фаттсу. Діаметр розриву склав 600 метрів.

Купивши в нашому магазині феєрверки, ракети, салюти та багато іншого Ви зможете поставити свої власні рекорди і досягнення.

 

Міжнародні назви піротехнічних ефектів та їх фотографії

 Міжнародні назви піротехнічних ефектів та їх фотографії:

 Споглядаючи на небі розриви салютів, деколи ми навіть не усвідомлюємо, що побачили чергу з хризантем, верби і рибок. Саме так називаються ефекти, які в майстерної композиції складають те шоу, яке нам вдається подивитися на небі. Так як же зрозуміти, який ефект мав місце в даний момент і як їх відрізнити, адже вони настільки схожі. Наша класифікація покликана внести ясність і пояснити, в чому ж полягає магія чарівних салютів.

Детальніше: Міжнародні назви піротехнічних ефектів та їх фотографії

Калібри салютних установок (феєрверків)

Калібр салютної установки - внутрішній діаметр трубочки, з якої вистрілюється піротехнічний заряд. Для салютних установок калібр найчастіше вимірюється в міліметрах, рідше - в дюймах. В залежності від калібру, салютної установки притаманні певні характеристики, такі як висота вильоту зарядів і показник розльоту піроелементів в небі (інакше кажучи, масштабність або видовищність салютної установки). При цьому діє правило: чим крупніше калібр, тим вище вилітає піротехнічний заряд і тим масштабніше він «розкривається» в небі, утворюючи візерунок або малюнок. Нижче наведені основні показники найбільш поширених калібрів:

Детальніше: Калібри салютних установок (феєрверків)

Історія феєрверків. Створення.

феєрверкІсторія феєрверків. Створення.
Мудрі китайці винайшли в свій час порох аж ніяк не для військових цілей. Вони винайшли його для феєрверків. Багато народів з глибокої давнини прикрашали свої свята вогненно-світловими ефектами. Спочатку були великі яскраво палаючі багаття або безліч дрібних вогників - ілюмінація. Поступово вогненно-світлові вистави удосконалювалися і, врешті-решт, стали тим, що ми зараз називаємо феєрверками.

Детальніше: Історія феєрверків. Створення.

Історія використання феєрверків

feerverkІсторія використання феєрверків. Використання феєрверків для проведення різноманітних свят, має дуже давню історію, і вогненна феєрія в нічному небі - означає торжество, вже на протязі декількох століть.

Детальніше: Історія використання феєрверків

Корисна інформація

Влаштуй собі свято!

Організація будь-якого заходу потребує певних знань та підготовки, тим більше, якщо цей захід відбувається з використанням піротехнічних виробів. Тому, щоб ваше свято було надзвичайно яскраве, неповторне і незабутнє, пропонуємо Вам кілька корисних порад по створенню програми та проведенню феєрверка.

Серед побутових піротехнічних виробів, що ми Вам пропонуємо, є достатньо потужні салютні установки, з допомогою яких можна створити досить динамічне, насичене, яскраве видовище.

Поради по підготовці програми феєрверка з використанням побутової піротехніки

Класичний феєрверк проводиться починаючи з більш слабких піротехнічних виробів з наземними ефектами до більш потужних, що спрацьовують високо в небі:

1. Як правило феєрверк–шоу починають з фонтанів, водоспадів, вогняних коліс, одного або кількох, однакової або різної висоти, бажано з різноманітними ефектами (змінний колір іскор, тріскучі іскри, свист тощо) тривалістю 40-120 секунд.

2. Після фонтанів зазвичай використовують піротехнічні вироби, що відносяться до батарей салютів середньої потужності, які починають спрацьовувати при виході з труби, або не дуже високо (міни, катюші, римські вогні, комети і т.д.)

3. Далі вводять в дію батареї салютів середньої потужності, які спрацьовують тільки в небі.

4. Батареї салютів вводять в дію по зростаючій. Поряд з салютами великої потужності, що розкриваються високо в небі, можна запалювати інші піротехнічні вироби, менш потужні, які будуть створювати підтримку верховим феєрверкам. Феєрверк буде більш насиченим, різноманітним, якщо використати батареї салютів з різними по кольору та формі ефектами („пальми”, „кулі”, „хризантеми”, „верби”, кульбаби”, „тріск”, „півонії” і т.д.)

Залежно від вподобань та побажань Ви можете віддати перевагу феєрверкам з наземними або верховими ефектами.

Для кращого сприйняття феєрверка вироби слід підпалювати таким чином, щоб між ними не було незапланованих пауз, тобто коли один виріб уже відпрацював, а інший ще не почав працювати. Для цього слід враховувати час роботи кожного виробу, вказаного в технічній характеристиці виробів.

Вироби необхідно розміщувати на безпечній відстані один від одного так, щоб під час роботи одного виробу можна було підійти до іншого виробу і підпалити його.

Якщо у Вас виникнуть питання по підготовці програми та організації феєрверка, Ви можете звернутись до наших спеціалістів, які забезпечать Вас необхідною інформацією та піротехнічними виробами.