"Агенція Свято", купити феєрверк, салютна установка, піротехніка, фейерверк, купить салют, празничный салют, свадебный фейерверк, Рівне, Луцьк, Львів, купити святковий салют, купити салют оптом, купить петарды

Requirements

м. Рівне
КС (067) 847-1021
МТС (050) 538-7721 Олександр
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(096)332-54-49 Мар'ян

Пускові мортири

Пускові мортири є одним з найважливіших факторів, що забезпечує безпеку феєрверку, тому вони розглядаються тут поряд з феєрверочними виробами.

Найпростіша пускова мортира являє собою трубу з глухим дном. Мортири виготовляються з багатошарового паперу, пластмаси, склопластика, металу.

Стовбур мортири повинен витримувати тиск в декілька десятків атмосфер.

Заряд в мортиру поміщають зверху рис. 13, а запалювальний гніт або дроти для електрозапальника вишибного заряду проходять по стволу мортири зверху вниз до заряду.

Заряди малого діаметру (до 100 мм) зазвичай опускаються в нахилену від глядачів мортиру під дією власної ваги. Заряди більшого калібру встановлюються за допомогою додаткової мотузки або стрічки.

При заряджанні мортири категорично забороняється притримувати заряд за запалювальний гніт або дроти для електрозапальника - це може призвести до пошкодження вишибного заряду або до передчасного спрацьовування електрозапальника.

Мортира розташовується вертикально, і при пострілі вся віддача передається на землю. Для бураків і куль великого калібру віддача при пострілі буває досить значною, тому мортири слід встановлювати на щільний грунт або бетон.

При установці декількох мортир слід усунути можливість їх падіння від вібрації при спрацьовуванні сусідніх стволів. Для цього мортири розносять один від одного або навпаки вмонтовують в касети. Касети жорстко скріпляють між собою або прикопують землею.

Існують платформи, змонтовані на автомобілях або причепах, які містять кілька десятків мортир.

Категорично забороняється перезаряджати мортири під час феєрверку!

При проведенні масових феєрверків артилерійські знаряддя вже давно не застосовуються.

У віддалених місцях часто самостійно виготовляють мортири, а для проведення феєрверку запрошують різні фірми. Це дозволяє значно економити на транспортних витратах, але при цьому слід уявляти, що для виготовлення мортир потрібні креслення, матеріали і технологія, що допускаються розробником феєрверку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити