"Агенція Свято", купити феєрверк, салютна установка, піротехніка, фейерверк, купить салют, празничный салют, свадебный фейерверк, Рівне, Луцьк, Львів, купити святковий салют, купити салют оптом, купить петарды

Requirements

м. Рівне
КС (067) 847-1021
МТС (050) 538-7721 Олександр
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(096)332-54-49 Мар'ян

Бураки - паркові феєрверки

Бураки - паркові феєрверки, утворюють світяться від самої землі траєкторії. Для денних феєрверків застосовуються бураки, що утворюють стовп кольорового диму.

Бурак, являє собою картонну гільзу, в нижній частині якої розташований вишибний заряд, а у верхній піротехнічні елементи. Бурак, як і висотні феєрверки, заряджається в пускову мортиру. При пострілі гільза залишається в мортирі, а піротехнічні елементи спалахують від вишібного заряду і летять вгору на висоту до 100 м. Деякі бураки заряджаються звуковими або розривними елементами.

При одному і тому ж калібрі розміри небезпечної зони для бураків в 1,5 - 2 рази менше, ніж для висотних феєрверків.

Принцип дії розглянутих раніше римських свічок і бураків, незважаючи на конструктивні відмінності схожий: палаючі елементи спалахують і викидаються зі стовбура. Ці феєрверки, завдяки відносно невеликим розмірам небезпечної зони можна широко застосовувати поблизу місць масового гуляння, за що їх часто називають парковими феєрверками.

Додати коментар


Захисний код
Оновити