"Агенція Свято", купити феєрверк, салютна установка, піротехніка, фейерверк, купить салют, празничный салют, свадебный фейерверк, Рівне, Луцьк, Львів, купити святковий салют, купити салют оптом, купить петарды

Requirements

м. Рівне
КС (067) 847-1021
МТС (050) 538-7721 Олександр
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(096)332-54-49 Мар'ян

Висотні феєрверки-кулі

Висотні феєрверки-кулі найпотужніші, самі барвисті салюти робляться за допомогою висотних феєрверків.

Висотні феєрверки вистрілюються вертикально вгору з феєрверкових пускових мортир на висоту від 50 до 300 метрів. У верхній точці польоту вони розриваються, створюючи різноманітні ефекти.

Висотні феєрверки, мають, в основному, форму кулі, рідше циліндра. До нижньої частини кулі (циліндра) прикріплюється вишибной пороховий заряд. Заряд запалюється за допомогою гнота або електрозапальника і викидає кулю з пускової мортири.

Усередині кулі знаходиться розривний заряд який оточений піротехнічними елементами. У верхній точці польоту розривний заряд загорається і з величезною силою розриває оболонку кулі, підпалюючи і розкидаючи на всі боки піротехнічні елементи.

Кулі розрізняються за калібром тобто розмірами. Калібром феєрверку вважається діаметр пускової мортири з якої його можна запускати. Калібр позначається в міліметрах або дюймах (1дюйм = 25,4 мм). Чим більше калібр феєрверку, тим більше висота його підйому і тим більше барвистий ефект він справляє.

Корпуси куль мають дуже високу міцність і виготовляються з багатошарового паперу, картону або (для невеликих калібрів) з пластмаси.

Феєрверки малого калібру (до 50 мм) допускаються у вільний продаж в комплекті з пускової мортирою. У продажу їх називають "фестивальні кулі".

Найбільш небезпечними моментами для висотних феєрверків є наступні:

а) спрацьовування розривного заряду на малій висоті. Це може бути викликано дефектом конструкції або застосуванням пускової мортири невідповідної даному феєрверку.

б) не спрацьовування розривного заряду. У цьому випадку не розірвався куля падає на землю з великої висоти.

Висотні феєрверки вимагають від користувачів і глядачів неухильного дотримання заходів безпеки:

- Глядачі не повинні входити в небезпечну зону під час проведення феєрверку.

- На кордонах небезпечної зони на масових феєрверках повинно бути виставлено оточення,

ДЛЯ ОЦІНКИ: ДІАМЕТР небезпечної зони в метрах приблизно дорівнює калібру феєрверку в міліметрах.

При самостійному запуску "фестивальних куль" слід чітко виконувати наступні правила:

1. Заряджати кулю в пускову мортиру слід на витягнутих руках і ні в якому разі не заглядати в стовбур і не нахилятися над зарядженою мортирою.

2. При повторній зарядці ретельно очистити мортиру від залишків попереднього заряду.

3. Обережно опустити кулю в мортиру і вивести назовні запальний шнур.

Запальний шнур у багатьох куль складається з довгої паперової трубки, усередині якої знаходиться пороховий стопіном. З трубки назовні виходить гніт довжиною в кілька сантиметрів. Час горіння зовнішнього гнота і забезпечує ВРЮ затримку часу від підпалу до спрацьовування вишібного заряду. При відсутності гнота або при його довжині менше 1 см слід відмовитися від запуску кулі.

4. Якщо після підпалу гнота він згас або не спрацював вишибной заряд то:

- Не слід підходити до мортирі протягом 2 хвилин,

- Забороняється заглядати в стовбур,

- Зовнішнім оглядом переконатися у відсутності зовні тліючих частин і після цього розрядити мортиру на витягнутих руках, нахиливши стовбур вниз в сторону від глядачів і обережно витрусити кулю на м'яку поверхню.

Додати коментар


Захисний код
Оновити