"Агенція Свято", купити феєрверк, салютна установка, піротехніка, фейерверк, купить салют, празничный салют, свадебный фейерверк, Рівне, Луцьк, Львів, купити святковий салют, купити салют оптом, купить петарды

Requirements

м. Рівне
КС (067) 847-1021
МТС (050) 538-7721 Олександр
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(096)332-54-49 Мар'ян

Ракети

Ракети демонструють найпривабливіші риси феєрверку - енергійний старт, яскрава іскриста траєкторія, багатобарвний барвистий салют.

Ракета складається з двигуна, головної частини і стабілізатора. Двигун ракети забезпечує підйом на висоту від 20 до 100 м. В кінці роботи двигуна запалюється піротехнічний склад в головній частині, і ракета викидає палаючі зірки, іскри, парашути або голосно вибухає.

У невеликих ракетах двигун і головна частина зроблена у вигляді однієї паперової гільзи.

Стабілізатор забезпечує ракеті збереження вертикального напрямку в польоті. Найпростішим і дуже ефективним стабілізатором польоту є пряма дерев'яна паличка або рейка. Паличка прикріплена до корпусу ракети і летить разом з нею. Довжина і вага палички повинні відповідати типу ракети, тому не можна запускати ракети із зламаним, викривленим або саморобним стабілізатором.

Для запуску ракети з паличкою - стабілізатором її слід вставити по можливості вертикально у відповідну пляшку з вузькою шийкою або у відрізок паперової або металевої труби на довжину не менше 13 довжини палички - стабілізатора. Не слід встромляти паличку в землю тому, що тяги ракети може опинитися недостатньо для зльоту.

Після розриву ракети на висоті палочка - стабілізатор падає на землю. У великих ракет стабілізатор є досить важким предметом, тому запуск таких ракет слід проводити на значній (100 - 150 м) відстані від глядачів.

Ракети зі стабілізатором у вигляді хвостового оперення часто запускаються зі стартових майданчиків, які додаються до ракети. Такі ракети дорожче ракет з паличкою-стабілізатором, але зате мають вигляд самої цієї ракети.

Запускати ракети слід далеко від висотних будинків, дерев, дротів і ліній електропередачі.

Додати коментар


Захисний код
Оновити