"Агенція Свято", купити феєрверк, салютна установка, піротехніка, фейерверк, купить салют, празничный салют, свадебный фейерверк, Рівне, Луцьк, Львів, купити святковий салют, купити салют оптом, купить петарды

Requirements

м. Рівне
КС (067) 847-1021
МТС (050) 538-7721 Олександр
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(096)332-54-49 Мар'ян

Петарди

Петарди (шутіхи) - це невеликого розміру шумові феєрверки розважального характеру. Усередині петарди - невеликий пороховий заряд, який виробляє оглушливий звук. Петарди бувають двох видів: гнотовими і терткові. Після запалювання вертушки, її потрібно відразу ж викинути. Уважно читайте інструкцію на упаковці. Купити петарди в Львові, Рівному, Луцьку потрібно в ТМ Свято Феєрверк, тому що «Головна оцінка нашої роботи – це лише вдячні відгуки замовників»

Історія петарди почалася, у вигляді підривного снаряда, зробленого з металевої судини, який наповнювався порохом. Таким снарядом подавали сигнал для зупинки поїзда. Якщо вам доведеться купити петарди сьогодні, то ви побачите, що вони робляться з паперової гільзи, яка наповнюється піротехнічним складом. Запалити петарду можна двома способами: через гніт і за допомогою терки. 

Зараз купити петарди для свята хочуть дуже багато людей. Петарди набули популярності надзвичайно швидко, хоча їх ефект полягає просто в гучному вибуху. Петарди розрізняються за розмірами і рівнем гучності. Вони успішно замінюють у підлітків різні "самопали" і є досить безпечним виробом.

У продажу представлені два види петард: петарди фітільні і петарди з самозапальною головкою.

Петарди з самозапальною головкою підпалюються, як звичайні сірники: варто лише чиркнути самозапальною головкою по сірниковій коробці. У фітільних петард стирчить назовні гніт для підпалу.

Петарда являє собою паперову гільзу з піротехнічним складом. З одного боку гільза заглушена паперовою або глиняною заглушкою. З іншого боку до складу через заглушку підводиться гніт або повільно палаюча запальна суміш. При займанні піротехнічного складу петарда розривається з оглушливим вибухом.

Існують оригінальні петарди з комбінованими ефектами - перед вибухом петарда може обертатися, стрибати, розкидати іскри, злітати вгору.

Гнотові петарди випускаються, як у вигляді окремих петард, так і у вигляді зв'язок від десяти до декількох тисяч штук. Довгі зв'язки стеляться на землі у вигляді стрічки. Зв'язка підпалюється з одного кінця, і далі лунає безперервний тріск послідовного розривання петард.

Основні правила безпеки

- Не носити петарди в кишенях і без упакування

- Не розбирати петарди

- Петарди з самозапальною головкою не затримувати в руках і після підпалу відкидати від себе на 5-6 метрів

- Гнотові петарди класти або ставити на землю, або в сніг і після підпалу швидко віддалитися на 5-6 метрів.

Категорично забороняється кидати петарди в людей, тварин, закидати в банки, відра, пляшки.

Купити петарди ТМ "Агенція Свято-феєрверк" можна в одному з магазинів піротехнічних виробів, а також замовити.

Додати коментар


Захисний код
Оновити