"Агенція Свято", купити феєрверк, салютна установка, піротехніка, фейерверк, купить салют, празничный салют, свадебный фейерверк, Рівне, Луцьк, Львів, купити святковий салют, купити салют оптом, купить петарды

Requirements

м. Рівне
КС (067) 847-1021
МТС (050) 538-7721 Олександр
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(096)332-54-49 Мар'ян

Римська свічка

Римська свічка, піротехнікаРимська свічка являє собою довгу картонну трубку у верхній частині якої розміщується гніт. Трубку потрібно встановлювати гнітом догори. Трубка ж в середині заповнена шарами, котрі чергуються з повільно палаючою піротехнічною сумішшю, піроелементами (зірочками) та порохом. Римська свічка горить зверху вниз та послідовно відстрілює вгору палаючі зірки (піроелементи). В ній може бути від 4 зірок до декількох десятків штук. Спалахуючи зірки також можуть утворювати цікаві ствілові та звукові ефекти..

 

 

Римські свічки не рекомендується тримати в руці через можливість руйнування оболонки або донної частини свічки, що може призвести до отримання опіків. Римську свічку необхідно встановлювати вертикально гнотом вгору і надійно закріплювати. Для цього свічку слід міцно прив'язати до кілка, вбитого в землю, або увіткнути в металеву трубу, грунт або щільний сніг не менш ніж на 1/3 довжини свічки.

Купити Римську свічку ТМ "Агенція Свято-феєрверк".

Додати коментар


Захисний код
Оновити