"Агенція Свято", купити феєрверк, салютна установка, піротехніка, фейерверк, купить салют, празничный салют, свадебный фейерверк, Рівне, Луцьк, Львів, купити святковий салют, купити салют оптом, купить петарды

Requirements

м. Рівне
КС (067) 847-1021
МТС (050) 538-7721 Олександр
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(096)332-54-49 Мар'ян

Бенгальські вогні

бенгальські вогніБенгальські свічки, або ж бенгальські вогні – це піротехнічний виріб, який складається з металевого чи деревянного стрижня на котрий наноситься піротехнічний склад. Під час горіння свічка розкидує сріблясті іскри в різні боки. Бенгальські свічки також бувають кольоровими, такі свічки коли згоряють утворюють невеликий факел червоного, зеленого або жовтого кольору.   Вони повинні займатись від одного сірника та не гаснути під час горіння. Іноді на свічки також наносять сірку для легшого запалювання.

Бенгальські свічки, часто їх називають просто "Бенгальські вогні", один з найпоширеніших феєрверків.

Бенгальська свічка являє собою металевий стрижень або дерев'яну паличку з нанесеним на неї піротехнічним складом. При горінні свічка розкидає сріблясті іскри.

Кольорові бенгальські свічки горять, утворюючи ще і невеликий факел червоного, зеленого або жовтого кольору.

Якісна бенгальська свічка повинна спалахувати від одного сірника, не гаснути при горінні і не упускати на підлогу гарячі шлаки, що утворюються в процесі горіння.

У залежності від застосовуваного складу бенгальська свічка може мати чорний, сірий або сріблястий відтінок. Деякі свічки забезпечені головкою, що полегшує підпал свічки.

Розміри бенгальських свічок від 150 до 650 мм, а час горіння від 30 сек до 5 хв. Найбільші свічки рекомендується використовувати тільки у великих приміщеннях або залах.

Будь-яку бенгальську свічку можна тримати в руці за відкриту частину під кутом 30-45 градусів.

Кольорові бенгальські свічки слід застосовувати тільки на відкритому повітрі через присутність агресивних оксидів в продуктах горіння.

У продажі представлені бенгальські свічки власного виробництва, які по оформленню і виробленому ефекту не поступаються кращим імпортним свічкам.

Додати коментар


Захисний код
Оновити