"Агенція Свято", купити феєрверк, салютна установка, піротехніка, фейерверк, купить салют, празничный салют, свадебный фейерверк, Рівне, Луцьк, Львів, купити святковий салют, купити салют оптом, купить петарды

Requirements

м. Рівне
КС (067) 847-1021
МТС (050) 538-7721 Олександр
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(096)332-54-49 Мар'ян

Пускові мортири

Пускові мортири є одним з найважливіших факторів, що забезпечує безпеку феєрверку, тому вони розглядаються тут поряд з феєрверочними виробами.

Найпростіша пускова мортира являє собою трубу з глухим дном. Мортири виготовляються з багатошарового паперу, пластмаси, склопластика, металу.

Стовбур мортири повинен витримувати тиск в декілька десятків атмосфер.

Детальніше: Пускові мортири

Сонце

Сонце - дуже ефектний феєрверк, який обертається навколо горизонтальної осі і розкидає на всі боки іскри, утворюючи яскравий кольоровий круг.

Детальніше: Сонце

Бураки - паркові феєрверки

Бураки - паркові феєрверки, утворюють світяться від самої землі траєкторії. Для денних феєрверків застосовуються бураки, що утворюють стовп кольорового диму.

Детальніше: Бураки - паркові феєрверки

Фонтани, вулкани, контурні свічки

Фонтан підпалюється у верхній частині і випускає потік яскравих іскр на висоту від декількох сантиметрів до декількох метрів. Виверження іскр може супроводжуватись свистом, тріском, викидом вогняних куль. Горять фонтани від декількох секунд до 2-3 хвилин.

Детальніше: Фонтани, вулкани, контурні свічки

Висотні феєрверки-кулі

Висотні феєрверки-кулі найпотужніші, самі барвисті салюти робляться за допомогою висотних феєрверків.

Висотні феєрверки вистрілюються вертикально вгору з феєрверкових пускових мортир на висоту від 50 до 300 метрів. У верхній точці польоту вони розриваються, створюючи різноманітні ефекти.

Детальніше: Висотні феєрверки-кулі

Петарди

Петарди (шутіхи) - це невеликого розміру шумові феєрверки розважального характеру. Усередині петарди - невеликий пороховий заряд, який виробляє оглушливий звук. Петарди бувають двох видів: гнотовими і терткові. Після запалювання вертушки, її потрібно відразу ж викинути. Уважно читайте інструкцію на упаковці. Купити петарди в Львові, Рівному, Луцьку потрібно в ТМ Свято Феєрверк, тому що «Головна оцінка нашої роботи – це лише вдячні відгуки замовників»

Детальніше: Петарди

літаючі феєрверки

Літаючі феєрверки розкручуються на землі і злітають вертикально вгору на висоту до 20 м, розкидаючи іскри у вигляді парасольки. Феєрверк може яскраво світиться різними кольорами, плескати, викидати парашут.

У темряві зліт феєрверку утворює величне видовище.

Детальніше: літаючі феєрверки

Хлопавки

Хлопавки - Один з найулюбленіших новорічних феєрверків.

Корпуси хлопавок виготовляються з паперу чи пластмаси у вигляді циліндра, конуса, пляшечки, цукерки і т.п. При ривку за шнурок хлопавки запалюється чутливий до тертя піротехнічний склад, і продукти горіння викидають з хлопавки паперові конфетті, серпантин, різні сувеніри, а також розділові картонні прокладки.

Детальніше: Хлопавки

Ракети

Ракети демонструють найпривабливіші риси феєрверку - енергійний старт, яскрава іскриста траєкторія, багатобарвний барвистий салют.

Детальніше: Ракети

Феєрверк

1    Назва феєрверк пішла від німецького слова feuer – вогонь та werk – робота. Феєрверк використовують на держваних, релігійних та культурних святах для розваги. Він був винайдений у стародавньому Китаї в XII столітті. До України потрапив аж у XVIII столітті.

Детальніше: Феєрверк

Сторінка 1 з 2