"Агенція Свято", купити феєрверк, салютна установка, піротехніка, фейерверк, купить салют, празничный салют, свадебный фейерверк, Рівне, Луцьк, Львів, купити святковий салют, купити салют оптом, купить петарды

Requirements

м. Рівне
КС (067) 847-1021
МТС (050) 538-7721 Олександр
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
(096)332-54-49 Мар'ян

Магазин феєрверків від ТМ "Агенція Свято феєрверк"

Салютні установки

СУ02-100x320Салютні установки - найкращий виріб для проведення феєрверку власними силами. При одночасному використанні декількох салютних установок можна досягти насиченого, різнобарвного, барвистого ефекту.

Ракети

НIMGA0837 picезабутнє враження справляє на глядачів запуск піротехнічних ракет. Ракети злітають на висоту 15-100 м., часто залишаючи за собою яскравий шлейф, а потім при розриві створюють барвистий незабутній ефект.

Вулкани, фонтани

IMGA0855 picВулкани створюють стовп іскор, висота якого може досягати 6-8 метрів. Вулкани можуть бути зі свистом і тріском, а також різних кольорів. Дуже ефектні фонтанні установки - вони довго працюють і створюють цілий набір ефектів.

Римські свічки

РиIMGA0849 picмська свічка вистрілює через проміжки часу на висоту 3-20 м. різнокольорові вогняні кулі. Більшість римських свічок створюють більш складні ефекти: свист, шипіння. Римські свічки компактні і прості у використанні.

Конфетті

mainПневматичні хлопавки - піротехнічний виріб розважального характеру. Застосовується як всередині, так і поза приміщеннями. Вироблений ефект - викид конфетті, серпантину, метафан різних кольорів і форми.

Петарди, шутіхиIMGA0833 pic

 

 

Сценічна піротехніка

ПIMGA0529 picіротехнічні вироби для сцен, нічних клубів, закритих майданчиків, концертів, фестивалів, конкурсів, корпоративних вечірок, закритих спортивних майданчиків. Дана продукція безпечна для використання у закритих приміщеннях

 Професійна піротехніка

Сcyамі видовищні салюти і феєрверки є результатом використання саме професійної піротехніки. Висота, якої досягають заряди, часто доходить до 400 метрів. Подібну піротехніку використовують тільки під час грандіозних заходів для створення масштабних видовищ

Піродрібнички :)

РГ-611x320У розділі Піродрібнички ви зможете знайти всілякі піротехнічні штучки (дрібниці), за допомогою яких зможете додати посмішки і гарний настрій на вашому святі. Бенгальські вогні, метелики, дзиги, колеса, пневмохлопушкі ...


Небесні ліхтарики

НIMGA0046 picебесні ліхтарики - це об'ємні конструкції різних форм і розмірів, що працюють за принципом повітряної кулі. Встановлена ​​знизу пальник розігріває повітря усередині ліхтарика, піднімає його вгору і ефектно підсвічує зсередини.

 

Купити феєрверк чи салют так легко, як запалити сірник. Вам не обов'язково кидати справи і їхати в магазин, щоб купити фейєрверки, ви можете зробити це сидячи вдома. «Агенція Свято-феєрверк» надає всі види послуг, щоб ви могли впевнено вибрати піротехніку, яка вам підходить. Купити феєрверк в м. Рівне, Львів, Луцьк, Київ дуже легко.

Доставка феєрверку не змусить вас чекати, наша Агенція працює оперативно, незалежно від погодних умов. Надійність «Агенція Свято-феєрверк» випробувана багатьма роками роботи з клієнтами. Всі, хто наважились купити феєрверк в нас, залишилися задоволені. На сайті завжди надано відеоролики, де можна подивитися салюти і феєрверки в дії, що допоможе Вам вибрати феєрверки для свята.

На нашому сайті Ви точно знайдете підходящу піротехніку на ваш смак, набори феєрверків, салютівпетардфонтанівхлопавокпрофесійних салютів, а також інші піротехнічні вироби та аксесуари. Ми завжди продаємо лише якісні феєрверки та салюти для своїх клієнтів. Завітавши до нас, Ви переконаєтеся, що вибрали саме те місце, де можна купити феєрверк на будь-який випадок життя. Наші фахівці володіють не лише технікою роботи з піротехнікою, вони чудові дизайнери і вигадники. Для Вас буде наданий один з наябільших асортиментів феєрверків. У Агенції "Свято феєрверк" наш клієнт зможе не просто купити феєрверк, йому дадуть можливість відчути свято, яке він чекає.

Купити феєрверк у Львові, Луцьку, Рівному можна скрізь, але купити хороший та якісний феєрверк можна лише в ТМ«Агенція Свято-феєрверк».

Головна оцінка нашої роботи - вдячні відгуки замовників.